Turkwm.com Hakkında

 

Turkwm.com

Turkwm.com ilk olarak webmaster forumu olarak yayına başladı[1]. O dönem sahibi olan kişi gerçekten kıymetli ve ileriyi gören biri idi. Farklı alanda projelerine başladığında bu domaini devretti. 2007 yılının Temmuz ayından itibaren programlama, google hizmetleri, seo ve teknoloji alanında yazılar ile şu anki formatında yayınına başladı. Bu süreç içinde gerek webmaster forumları, gerek yazılım ekosistemi içinden bir çok misafir yazarımız katkılarda bulundu. 

Bu süreç içinde yayınlanan yazıları incelerseniz teknolojinin ve özellikle google'ın gelişimini gözlemleyebilirsiniz. Şu an size çok sıradan gelen bilgilerin bundan 10 sene önce ne kadar kıymetli olduğunu, zor bulunduğunu bu yazıları okuyarak anlayabilirsiniz. 

2021 yılı itibarı ile bu geek formatın dışına çıkacak genç arkadaşların katılımı ile teknik konular dışında kalan teknolojik konularda genele hitap eden yazılara şahit olacaksınız. Bilgiyi saklamayan, ama kolaycılığa da tahammül gösteremeyen tarzımız halen devam ediyor. Örneğin, ödevini farklı bir formatla soran bir arkadaşın isteğini yerine getirmiyoruz. Fakat çaba gösterip, takıldığı yeri soran bir geliştiriciye saatlerimizi verebiliyoruz. Bilgi almak isterdiğiniz ya da detayını öğrenmek istediğiniz konularda yorum kısmını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

İletişime geçmek isterseniz @turkwm.com uzantısına sahip herhangi bir e-posta adresine yazmanız yeterli olur.

Yorum Gönder