Turkwm Mail Form Uygulaması

Php kullanılarak kodlanan mail form uygulamasıdır. Editörlerimizden Maviturk'un ücretsiz hizmetler kapsamında sunacağı ilk script olması dolayısı ile gelişime ve öneriye açık bir uygulama olacak.

Genel Özellikler;

- Hem mail ve hemde veritabanı kullanımı
Doldurulan formların gönderileceği yer tamamen formu kullanan site sahibinin insiyatifindedir. Isterse anlık olarak mailine gönderilir, dilerse form mesajları veritabaninda saklanır.
- Çift kademe güvenlik önlemi
Bilindik iletisim formlarinda olduğu gibi resim doğrulama seçeneğine ek olarak bu uygulamada güvenlik kodu olarak gösterilen rakamlar baz alınarak cookie denetimi de eklenmiştir. Böylece hem art niyetli kişilere hemde formu gönderdikten yanlışlıkla tekrar göndermek isteyenleri ana sayfaya yönlendirecektir.
- Kolay Entegrasyon
Iletişim formunun oldugu dosyayı kendi uygulamalarınıza ek dosya olarak (include) çağırabilirsiniz. Talep geldiği takdirde bazı hazır cms'ler için modul/blok tarzı eklentiler geliştirilebilir.

Şu veritabanı seçeneğinde aktif olan mesaj yönetim kısmı yazılmaktadır. Kodlama bittikten sonra testleri yapılıp, 10 gün içinde kullanıma sunulacaktır. Bu süre dahilinde öneri ve taleplerinizi maviturk@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski