Paypal Türkçe Dil Seçeneği İle Hizmetinizde


Türkiyede de birçok kullanıcısı olan Paypal Türkçe bölümünü devreye aldı. Siteye girdiğinizde otomatik yönlendirme yoksa, sağ-üst menüde bölge ve dil seçeneklerinden Türkiye-Türkçe seçerek Paypal'i Türkçe olarak kullanabiliriz.

Paypal'i web camiasindaki birçok kişi bilir. Paypal'i bilmeyenler için ise, online ödemelerde kullanılan bir sistem olarak açıklayabiliriz. Dil seçeneği ile oluşan bu ılımlı rüzgardan sonra banka havalesi seçeneğini de aktif etseler fena olmaz düşüncesindeyim. Zira bugün Türkiyeden yurtdışı ile web üzerinden ticareti bulunan kişilerin büyük çoğunluğu öyle yada böyle paypal kullanıyor. Belirli komisyonlarla paypal'i nakite çevirmek yerine, bankaya havale daha hoş olur.

Türkçe dil seçeneğinin en olumlu yanı ise, ingilizce konusunda yeterli olmayan fakat paypal kullanmak zorunda kalan kullanıcılar için, paypalin rutin güvenlik işlemleri bile, konu anlaşılamadığı için zor geliyordu. Yardım bölümlerinin tercümeside bittikten sonra paypal kullanımında sorun yaşanmayacaktır.

Türkçe Paypal Hayırlı olsun. (Paypal Link)

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski