Feedburner, Friendfeed aboneliklerini de sayiyor.Rss aboneliklerinin sitede gösterimi ile alakalı yazıyı okurken sayıdaki artış dikkatimi çekmişti. Feedburner'a girip abonelikleri incelediğimde listeye Friendfeed kategorisinin de eklendiğini gördüm. Bu yenilik aslında Friendfeed'in resmi blogunda 18 Haziranda duyurulmuş.

Kısaca özetlemek gerekirse, Friendfeed üzerinde sizi takip eden her kişi, hesabınızla ilişkilendirdiğiniz siteninde takipçisi olarak değerlendiriliyor. Bu gelişmenin site sahipleri için ne yönde avantaj sağlayacağını zaman gösterecek. Fakat friendfeed üzerinde kişisel hesap üzerinden takip eden kişilerin potansiyel site abonesi olduğunu düşünmek oldukça güç. O yüzden daha verimli sonuç almak için Friendfeed üzerinde takibi gerçekleşecek site için ayrı bir hesap açmak mantıklı olacaktır.

1 Yorumlar

  1. Beylikdüzü Dünya Etüt Merkezi Beylikdüzü’nde butik eğitim, bire bir özel ders merkezi, etüt merkezi, eğitim koçluğu, Butik Dersane hizmetleri veren profesyonel bir eğitim kurumudur. 2011 yılından beri uzman eğitimcilerle hizmet veren kurumumuz her sene başarılarına yenilerini katmaktadır.www.dunyaetut.com

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski