Bedava Ligtv izle, yetinme Digiturk izle


Turkwm.com siteside blogger imkanları ile yayın hayatına devam eden bir site olduğu için blogger'a gelen yasaklamadan etkilenmiştir. 4 gün süren bu yasaklama süresince aslında internette blogcuların ne kadar kalabalık bir camia olduğunu gözler önüne serdi. Blog sayfaları kişilerin özgürlüklerini doyasıya yaşadıkları bir alan oldu.

İnsanlar yazdıklarını okuyor, yorum yapıyor, tavsiye ediyor.. Blog yazarları bunun hazzını yaşadı ve bırakmak istemiyor. Ligtv izle konulu bir blogun Digiturk tarafından mahkeme kararı ile kapatılması , Digiturk yetkililerinin bile öngöremediği büyüklükte bir tepkiyi doğurdu. Bu arada Diyarbakırda bir mahkemeden karar aldırmanın esprisini hala anlamış değilim. Konuyla alakalı gelen mailler arasında bir tanesi çok hoşuma gitti. Özetle paylaşıyorum.

Sayın Digiturk Tanıtım ve Pazarlama Direktörü (Varsa Tabi)

Ticari kaygınız nedeniyle istemeden ve farkında olmadan pek çok blog yazarının kişisel özgürlüğünü elinden aldınız.

Bunun beklenen sonucu olarak, an itibariyle, pek çok blog yazarı hem ailelerinin hem de dostlarının Digiturk aboneliklerini iptal ettirmeyi düşünüyor.

Müşteri kitlenizin en üst tabakasında yer alan, sinema paketleri ve yabancı dil kanallarının izleyicilerinin aynı zamanda Türkiye’de en aktif blog kullanıcıları olduğu gözünüzden kaçmaması gereken bir gerçek.

Marka imajınızın özellikle A+ grupta yerin dibine geçtiğinin ve geçmeye devam ettiğinin bilincinde olmalısınız.

Hatta zamanında, Danone‘nin kendi elinde olmadan içine düştüğü durumun İKİ MİLYON BLOGGER GÜCÜNDE daha kötü duruma, KENDİ ELLERİNİZ VE BECERİKSİZLİĞİNİZLE düşmüş olduğunuzun farkında olmalısınız.

...vs diye devam ediyor.

Türk insanının kreatif düşünme tarzının hastasıyım. Bu yazıyı bloglarda başlatmışlar. Dolayısı ile Google'da yüksek aranma hacmine sahip lig tv izle kelimesinin hem popularitesini yükseltiyorlar hemde o hacime ortak oluyorlar.

Bu yasağın gelmesine sebep olan Digitürk firmasının örtbas etmeye çalıştığı kelime öbeğini arama motorlarına daha büyük bir dalga ile yüklüyorlar. Bana da takdir etmek düşüyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski