PHP: OpenInviter - Kontak Listelerine Erişim ve Davet


Genelde sosyal topluluk sitelerinde görmeye aşina olduğumuz kontak listesine davetiye mesajı yada email adreslerinin sitede olup olmadığını kontrol eden arabirimleri gölgede bırakacak bir php scripti tanıtmak istiyorum.

PHPClasses'da son eklenen listesinde gördüğümde ilgimi çekmişti. Gmail, Yahoo, Hotmail gibi birçok mail sağlayıcısına ek olarak MySpace,Orkut gibi sitelerdeki kontaklarada erişebiliyor. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Pluginleri vasıtasıyla bir çok platforma erişebilmesi sanırım en önemli avantajı olacaktır. Ve daha önemli bir artısı ise, ücretsiz olması.

Turkwm.com takipçileri tarafından ilgi gördüğü takdirde daha detaylı anlatım ve Türkçeleştirme desteği verilebilir.

Tüm ücretsiz uygulamalarda olduğu gibi, yapan insanın harcadığı efora vefa olarak kullandığınız siteden geri link vermeyi ihmal etmeyiniz.

Download | Tanıtım Sayfası

2 Yorumlar

  1. Efenim merhaba. Ben bu OpenInviter'ı kendi siteme kurup çalıstırmak istedim ancak başarılı olamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misin ? Güzel bi blog çalışman var başarılarının devamını dilerim. iyi günler :)

    YanıtlaSil
  2. Fazlasiyla gecikmeli de olsa sormak istiyorum, ne gibi bir hata aldin? Tekrar kurarsan, hata verdiginde onu da buraya yazarsan sanirim elbirligi ile daha kolay cozumleyebiliriz.

    Bu arada, goruslerin icin tesekkur ederim GencDenizli;)

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski