Youtube'da videolara yaptığım yorumları nasıl görebilirim?

Youtube'da en çok video yükleyen ülke olmadığımızdan eminim en çok yorum giren ülkelerden biri olduğumuzu düşünüyorum. İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca, Thaice demeden her dilde, her kategoride yer alan videolara yorum yaptığımız aşikar. İşin garip tarafı, yabancı videolarda bile bir çok efsane olmuş yorumun olmasıdır.

Ya tutarsa diye yazılan her yorum listeyi kabartıyor. Ya da olması gerektiği gibi video ya da içerik ile yaptığınız yorumlardan ne gibi etkileşimler olmuş diye merak ediyor olabilirsiniz. Gün boyu youtube'un her sekmesine, her menü öğesine giren kesime herhangi bir önerim yok, onlar zaten bu yazıyı okumaya gelmeyeceklerdir. Arama motoruna "Youtube videolarına yaptığım yorumları nasıl bulurum?"  gibi birşey yazarak geldiyseniz aşağıda linki veriyorum. Youtube hesabınıza giriş yaptıktan sonra tıklarsanız, sizi daha önce yaptığınız yorumlara götürecektir.

Youtube'da yaptığım yorumlar nerede?

Youtube'da videolara yaptığınız yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.  Youtube ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa yorum bölümünü kullanmaktan çekinmeyin. İyi seyirler!
2 Yorumlar

  1. Youtube yorumları için neden arama yapılsın ki onu anlamadım. Ben hoşuma giden çekim olunca yazıyorum. Sonra ne yazdım diye niye bakalım ilginç geldi bana. Bunu neden yaparlar ki.

    YanıtlaSil
  2. Yorumları kontrol ediyorum çünkü daha önce yaptığım yorumla çelişsin istemem. Birkaç yerde kendi yorumlarımı gördüm biri anya diyor biri konya.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski